Ankara   Asansörlü Taşımacılık

Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinin amacı ;dar merdivenler,yüksek katlarda eşyalarınızın hasar görmesini ve ayrıca çalışan personellere kolaylık yönünden çağımızın getirdiği en müthiş yeniliklerden birdir.

Ankara  Asansörlü nakliyat demek;binanın içine girmeden tamamen dış cepheden balkona kurulmak kaydıyla yapılan bir işlemdir.Asansörlü nakliyat yapabilmek için öncelikle evinizin konumu ve balkon kapılarınızın bu işlem için geniş olması ve balkonda demir şebeke olmaması gerekir .Örneğin balkonunuzun önünde ağaç veya elektrik telleri geçiyorsa  asansörlü nakliyat yapılamamaktadır.Ankara evden eve nakliyat asansör hizmetimiz. Şehirler arası asansörlü taşımacılık için Örnek olarak İstanbul'da Esenler evden eve nakliyat firması Eksper nakliyat asansörünü kiralamak kaydı ile yapıyoruz.

Asansör hizmetinden faydalanabilmeniz için ,evinizdeki balkonların eşyalarınızın geçeceği kadar geniş olması ve asansörün rahatlıkla yanaşabileceği bir ortam olması gerekmektedir asansör kurma işlemi 2.kattan itibaren geçerlidir 1.kata asansör kurulamamaktadır. Ankara  evden eve nakliyat asansörü kullanılabilmesi için bize telefonla ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ankara asansörlü evden eve nakliyat  hizmetimizde şu şekilde olacaktır;asansörü şehir dışına götürme imkanımız olmadığından,gittiğimiz illerdeki Ankara  asansörlü nakliyat firmalarının asansörlerini kiralayarak evden eve asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Kullanımındaki  kolaylık sizleri taşınma stresinden kurtaracak ve zamandan %100 tasarruf etmiş olacaksınız ve eşyalarınız kesinlikle zarar görmeden taşınacaktır.

Asansörlü Taşımacılık İle Kolayca Taşının

Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için uygulamış olduğumuz bu özel taşıma sistemi sayesinde eşyalarınız kırılmadan, zarar görmeden kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Ankara  asansörlü taşımacılık sistemin en büyük avantajı ise bina içerisinde eşya taşımaya gerek kalmadan asansör paleti üzerine yüklenen eşyalar direk olarak araca götürülür ve aşağıda bekleyen elemanlar tarafından eşyalarınız araca yüklenir. Bina içerisinde eşya taşındığı taktirde bir takım eşyanın sağa sola çarpma riski doğacağından dolayı en güvenli nakliyenin asansörlü evden eve nakliyat hizmeti olduğunu belirtebiliriz.

Nakliye işlemlerine başlanılmadan önce ilk olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlarız. Elemanımız binanızın önüne asansörün doğru kurulum açılarını belirler ve nakliye gününde elemanlarımız tarafından 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde asansörün kurulumunu biter

 

adana asansörlü taşımacılık